Brukarstwo Międzyrzecz 

Znasz już najnowsze poradniki w Brukarstwo Międzyrzec?
Dowiedz się, jak impregnować kostkę brukową oraz płyty betonowe!

Facebook  Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku

Wybierz
impregnat
silikonowy

 

 

Wyczyść kostkę za pomocą odpowiednich środków!

Plamy z tłuszczu i oleju może być trudne, najciężej jest poradzić sobie z usunięciem śladów po oleju silnikowym, który mocno wnika w strukturę kostki brukowej. Właśnie dlatego najlepiej usuwać je zaraz po tym, jak powstaną, jednak nie zawsze istnieje taka możliwość. W takim przypadku warto sięgnąć po specjalistyczne preparaty do czyszczenia kostki brukowej – one na pewno poradzą sobie z każdą plamą, w końcu do tego zostały stworzone! Ceny takich środków zaczynają się od około 20 złotych, jednak wiadomo, że im droższy towar, tym prawdopodobnie lepsza jakość.

Jeśli zauważysz wykwit na kostce, nie musisz od razu zabierać się za jego usuwanie – to nic, co by jej szkodziło, po prostu tak wygląda jej dojrzewanie. To przejściowe zjawisko, które występuje w zupełnie naturalny sposób. Nie wymaga specjalnego traktowania, dlatego nie trzeba się go pozbyć. Nie można jednak zaprzeczyć, że znacząco niszczą wizerunek kostki, która bez nich wyglądałaby zdecydowanie lepiej. Spokojnie, jest na to sposób! Istnieją preparaty, których można użyć do usuwania wykwitów, to właśnie dzięki nim, można się ich pozbyć!

 

 

Czyszczenie kostki brukowej przez specjalistów

Zastanawiasz się, jak możesz oczyścić zanieczyszczoną kostkę brukową w ogrodzie czy na podjeździe? Nie zawsze samemu może poradzić sobie z zanieczyszczeniami pojawiającymi sie na kostce. W takich wypadkach najlepiej poprosić o pomoc specjalistów z profesjonalnym sprzętem.

Impregnowanie kostki brukowej

Jak poprawić wygląd kotki brukowej? Koniecznie zdecyduj się na impregnację kostki! Pomoże Ci to nie tylko odświeżyć wygląd bruku w ogrodzie, ale również zadbać o jego powierzchnię i zabezpieczyć przed czynnikami atmosferycznymi, np. kwaśnym deszczem.

 

79% Impregnaty wodno-silikonowe

52% Efekt mokrej kostki brukowej

93% Impregnaty silikonowe

 

Czytaj komentarze Klientów w Brukarstwo Międzyrzec

Długo zastanawiałem się, jak mogę poprawić wygląd kostki brukowej na moim podjeździe i ścieżkach w ogrodzie. Kostka na podjeździe pokryta jest plamami z oleju silnikowego, a ścieżki w ogrodzie są zamszone - mam wrażenie, że mech wżera się w powierzchnię kostki i juz pojawiły się pierwsze nierówności, jakby powierzchna była starta. W serwisie Brukarstwo Międzyrzec znalazłem informację, jak mogę odświeżyć kostkę. Nie wiem tylko, jaki impregnat wybrać do kostki płukanej. Proszę o pomoc!

Adrian Grudziński [Międzyrzecz]

Chcesz zlecić impregnację kostki brukowej? Zadzwoń do nas!

Brukarstwo Międzyrzecz © 2018
Layout Marcin Mróz

Projekt zrealizowano przy współpracy z impregnacjakostki.eu

Zamów czyszczenie kostki brukowej w Krakowie